موفقیت خود را تضمین کنید

خــوش آمــدید!

ایا به تازگی با آفیس 365 و سیاما اشنا شده اید؟ نمی توانید به درستی از سرویس های ما بهره ببرید؟ ما اینجا هستیم تا شما و تیمتان را به طور کامل راهنمایی کنیم تا بیشترین استفاده را از سیاما ببرید.

ببینید چطورمیتوان با یکدیگر کارهای بیشتری انجام داد

 • از هرجا کارهایتان را کامل کنید

  فرض کنید خارج از محل کارتان هستید و به یکی از فایل های مهم کاریتان نیازمندید یا در حال سفر کردن هستید ولی باید یک قرار مهم کاری را پیش ببرید. برایتان جالب و کاربردی خواهد بود که از هرجایی به کارهایتان برسید و آن ها را انجام دهید. توسط سیاما شما و تیمتان از هر جایی با هر وسیله ای که بخواهید می توانید کارهای خود را پیش ببرید.

  بیشتر بدانید

 • ایمیل و تقویم

  توسط سیاما شما و هم تیمی هایتان از هر جایی حتی در هنگام حرکت، توسط ایمیل و تقویمی که در اختیار شما قرار داده می شود، می توانید همواره در ارتباط باشید، لیست کارها را چک کنید، قرارهای ملاقاتی را با یکدیگر هماهنگ کنید و از ابزارهای هوشمند برای مدیریت ایمیل ها بهره ببرید. تمامی این امکانات از هر وسیله ای نظیر موبایل، تبلت، لپ تاپ و… در اختیار شما خواهد بود.

  بیشتر بدانید

 • فایل های خود را هماهنگ و ذخیره کنید و به اشتراک بگذارید

  وقتی به صورت تیمی روی یک پروژه کار می کنید اشتراک گذاری فایل ها با اعضای تیم کار بسیار مشکلی خواهد بود. توسط سیاما این امکان فراهم می شود که شما به همراه هم تیمی هایتان فایل های خود را در یک جا به اشتراک بگذارید تا از هر جا با هر وسیله ای به آن ها دسترسی داشته باشید و به جدیدترین نسخه دست یابید. سیستم one drive سیاما این امکان را فراهم خواهد کرد. شما به فایل ها خود حتی در زمانی که کاملا افلاین هستید دسترسی دارید

  بیشتر بدانید

 • ملاقات های تأثیرگذار داشته باشید

  سیاما این امکان را فراهم خواهد کرد که شما و کارمندانتان از هر جایی با وسیله های مختلف در هر زمانی که نیاز داشته باشید قرار ملاقات بگذارید و به صورت آنلاین با همکارانتان ارتباط برقرار کنید تنها با چند کلیک.

  بیشتر بدانید

 • همانند یک شبکه بزرگ فعالیت کنید

  سیستم Yammer سیاما به سازمان شما کمک میکند بشنود، وفق دهد و پیش از پیش همانند یک شبکه بزرگ رشد کند. این سیستم پیش از اینکه یک منبع اطلاعات باشد، جایی است که تیم ها می توانند در آن به سادگی تبادل اطلاعات کنند. ایده های خود را مطرح سازند و در مورد پروژه های مختلف بحث و بررسی کنند. چند نفر به صورت تیمی روی یک سند کار کنند، نت برداری کنند و … سیاما به شما کمک می کند تا ارتباط بین همکارانتان هر چه بیشتر شود و همگی برای یافتن پاسخ ها ساده تر به نتیجه برسند.

  بیشتر بدانیدببینید چطورمیتوان با یکدیگر کارهای بیشتری انجام داد

لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

بیشتر بدانید
لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

بیشتر بدانید
لورم ایپسوم متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

بیشتر بدانید

سناریو

کارها را انجام دهید!

با PC ، تبلت ، مک و یا تلفن همراهتان چه کارهایی میتوانید انجام دهید؟ همه افراد میتوانند با هر وسیله ای در هرجایی کارهای خود را با تجربه ای اسان و لذت بخش انجام دهند . سیاما این دسترسی را برای افراد ایجاد میکند تا بتوانند کارهای خود را از هرجایی با هر وسیله ای انجام دهند . تنظیمات و فایل ها را با وسیله مورد نظر خود در هر زمان همگام میسازید تا ازادی عمل و منیت به شما و تیمتان داده شود.

در حرکت!

آیا میدانید سیاما مقصدی است برای ایمیل ، تقویم ، گزارش کارها ، برنامه ریزی، فایل ها ، مخاطبین و...؟ شما میتوانید در مسیر حرکت خود به کارها و برنامه ریزی های کل روز خود دسترسی داشته باشید تا بتوانید در جریان تمامی امور مهم قرار گیرید . کار هم اکنون از هرجایی در دسترس خواهد بود .

فایل ها شما در هرجا!

فایل های خود را هماهنگ ، ذخیره و اشتراک کنید .

وقتی به صورت تیمی روی یک پروژه کار میکنید اشتراک گذاری فایل ها با اعضای تیم کار بسیار مشکلی خواهد بود . توسط سیاما این امکان فراهم میشود که شما به همراه هم تیمی هایتان فایل های خود را در یک جا به اشتراک بگذارید تا از هرجا با هر وسیله ای به آن ها دسترسی داشته باشید و جدیدترین نسخه آن ها را به هم تیمی هایتان به اشتراک بگذارید . سیستم one drive سیاما این امکان را فراهم خواهد کرد .شما به فایل ها خود حتی در زمانی که کاملا افلاین هستید دسترسی دارید .

کنفرانس و جلسات تاثیر گذاری داشته باشید

شما همواره نیاز به برقراری ارتباط با همکارنتان خواهید بود و این ارتباط هیچگاه در دنیایی که همه چیز در حال حرکت است اسان نخواهد بود . سیاما این امر را برای شما و همکارانتان آسان میسازد. شما و کارمندانتان هر زمان در هر جایی که باشید میتوانید به یکدیگر دسترسی داشته باشید و جلسات آنلاین برگزار کنید . به کمک Lync افراد میتوانند با چند کلیک به جلسات و کنفرانس آنلاین ملحق شوند و این امر از هرجایی با هر وسیله ای امکان پذیر خواهد بود . کیفیت تماس های تصویری HD، اشتراک گذاری صفحات و نت برداری زنده از صحبت ها کیفیت کنفرانس را هرچه بیشتر میسازد .

همانند یک شبکه بزرگ فعالیت کنید!

سیستم Yammer سیاما به سازمان شما کمک میکند بشنود، وفق دهد و پیش از پیش همانند یک شبکه بزرگ رشد کند . این سیستم پیش از اینکه یک منبع اطلاعات باشد ، جایی است که تیم ها میتوانند در آن به سادگی تبادل اطلاعات کنند . ایده های خود را مطرح سازند و در مورد پروژه های مختلف بحث و بررسی کنند . چند نفر به صورت تیمی روی یک سند کار کنند ، نت برداری کنند و کارهایی از این قبیل . سیاما به شما کارمندان کمک میکند تا ارتباط بین همکارنتان هرچه بیشتر شود و همگی برای یافتن پاسخ ها ساده تر به نتیجه برسند .

بیشتر بدانید

سود های تجارت

تجارت خود را تغییر دهید

سیاما علاوه بر اینکه محل کار شخصی شما خواهد بود، تجربه های فوق العاده دیگری را نیز به شما می دهد. به شما اجازه می دهد از هر جایی با هر وسیله ای به محل کار مجازی خود بروید و کارهای خود را دنبال کنید. ابزاری در اختیار شما قرار داده خواهد شد که به وسیله آن می توانید تولید محتوا کنید، با همکارانتان به صورت آنلاین گفتگو کنید، کارهای گروهی خود را پیش ببرید و این تازه شروع کار خواهد بود.

بیشتر بدانید

همه را با خبر سازید

هر سازمان و شرکتی داستان و اهداف خودش را خواهد داشت. اما چگونه دیگران و کارمندان خود را از این برنامه ریزی ها آگاه سازید؟ چگونه می توانید کارمندان خود را ترغیب کنید که ایده های خود را بیان کنند؟ سیاما بسته ای از ابزار را در اختیار شما قرار می دهد تا شما و افرادی که با آن ها کار می کنید مانند یک شبکه اجتماعی چسبی در راستای هدف خود حرکت کنید.

بیشتر بدانید

4 قدم سیاما برای تصمیم گیری موفق

 • دورنمای خود را مشخص کنید و سناریو تجاری خود را ترسیم نمایید

  یکی از فاکتورهای مهم که سیاما نیز توجه ویژه ای به آن دارد، مشخص کردن هدف و تطبیق دورنمای تجاری است که باید تا آنجایی که می شود ساده و صریح باشد.

  بیشتر بدانید

 • اولویت بندی راه حل ها و ایجاد یک برنامه ریزی مصوب

  پس از اینکه هدف و دورنمای خود را تنظیم کردید، در قدم بعدی توانمندی های خود و ظرفیت هایی که سیاما در اختیار شما قرار می دهد را مورد بررسی قرار می دهید تا به یک برنامه ریزی جامع برسید. از منابع ما برای یادگیری و تمرین استفاده کنید تا در اولویت بندی نیازهای خود بهترین تصمیم را بگیرید. در این میان همچنین یک تیم تشکیل میدهید تا وظیفه پشتیبانی را در هنگام اجرای طرح بر عهده بگیرند.

  بیشتر بدانید

 • انجام تصمیم های تصویب شده

  بالا بردن سطح آگاهی یکی از قدم های ضروری در راستای موفقیت خواهد بود ....

  بیشتر بدانید

 • اندازه گیری ، اشتراک گذاری موفقیت و تکرار

  به همان ترتیب هر چه بیشتر در مسیر هدف و برنامه ریزی های خود پیش می روید، بسیار مهم خواهد بود که بازخورد، ارزیابی و درجه موفقیت و پیش رفتن از تصمیمات و مسیر های مشخص شده را داشته باشید. بعد از اجرای نهایی پروژه و اتمام آن تمامی مراحل را که با سیاما پیش رفتید با زمانی که بدون هیچ یک از خدمات سیاما کار می کردید مقایسه کنید و درجه موفقیت خود را بسنجید .

  بیشتر بدانید