• Home
  • مدیریت پروژه

مدیریت پروژه

Lync

با برنامه باشید

با مدیریت پروژه خواهید توانست پروژه های خود را برنامه ریزی و مدیریت کنید و بر آن نظارت مستقیم داشته باشید. به صورت سریع و آنی از آنچه انجام شده، کارهای جاری و کارهای آتی مطلع شوید و از پیشرفت پروژه هایتان لذت ببرید.

کارا و مقدم باشید

با متمرکز کردن کارهای روزانه، وظایف پروژه ها، زمان بندی تصویری کارها با ظاهری زیبا، کارایی خود را بالا ببرید. کنترل پروژه ها را فارغ از اندازه پروژه در دست بگیرید.

شما میتوانید از ابزارهای گزارش دهی ساده و زیبا کمک بگیرید تا میزان پیشرفت کارها و استفاده از منابع را بدست آورید. همچنین با سیاما همه کارها در قالب گانت چارت مقابل دیدگان شما خواهد بود. تشخیص ارتباط وظایف و نیز اهمیت آن ها از آن به بعد کار ساده ایست.

از همه جا مدیریت کنید

به کمک ابزار ارتباطی سیاما قادر خواهید بود از همه جا با تیم خود در ارتباط باشید و پروژه ها را کنترل نمایید. اطلاع از آخرین خبرها و نیز آخرین دست آوردهای پروژه امری است که ما آن را برای شما تسهیل کرده ایم.
شما میتوانید با چند کلیک ساده سایت پروژه خود را آماده کنید، ریز اطلاعات را روی آن قرار دهید و ضمن به اشتراک گذاری با دیگران، وظایفشان را برنامه ریزی کنید.

1
Exchnage

موفقیت را برای پروژه هایتان به ارمغان آورید.

Presentation خوب و کارآمد برای موضوعات مختلف پروژه با سیاما قابل دستیابی است. نحوه برنامه ریزی پروژه، تخصیص منابع، صرفه اقتصادی و… همچنین سیاما برای موفقیت پروژه شما این خدمات را ارائه میدهد:

  • نمای Timeline پروژه تصویر خوبیست که میتواند روال انجام کارها را برای اعضای تیم تان نمایش دهد.
  • گزارش گیری اطلاعات بر اساس مدل مورد نیاز شما، امکانی است که اکثر مدیران به آن نیاز دارند.
  • ارتباط ساده با برنامه های آفیس، مدیریت پروژه شما را دلچسب خواهد کرد.

انتظار تغییر

گاهی اوقات تغییر کوچک در یک وظیفه، موجب تغییرات بزرگی در نحوه و زمان اجرای کل پروژه میشود. سیاما با فراهم آوردن ابزار تشخیص و اعمال تغییرات مدیریت را برای شما بسیار ساده کرده است. شما پروژه را برنامه ریزی کنید. تشخیص مشکلات و تغییرات را بر عهده سیاما بگذارید.

1
Exchange

نسخه رایگان

مطمئن نیستید از نیاز خود؟ پس این محصول را ابتدا آزمایش کنید

سفارش دهید

سفارش محصول

این محصول ابزار مورد نیاز تجارت شماست؟ پس هم اکنون آن را سفارش دهید

سفارش دهید

چرا سیاما؟

بستر ابری سیاما باعث میشود که همیشه و از همه جا در دسترس باشد, هزینه ی سخت افزار و راه اندازی ندارد, نیاز به دانش تخصصی و نیروی فنی ندارد, با یک ساختار ساده، از پنل یک پارچه ی سیاما قابل کنترل است.