• Home
  • ایمیل و تقویم

ایمیل و تقویم

Lync

همیشه به روز. از هر کجا که متصل شوید

از اطلاعات موبایل خود محافظت کنید

دیگر نگران گم کردن موبایل خود نباشید. در صورتی که موبایل خود را از دست دادید، میتوانید با استفاده از امکانات سیاما اطلاعات موجود روی گوشی خود را از راه دور کاملا پاک کنید و از دسترسی بدون اجازه به اطلاعات جلوگیری نمایید.

برنامه ریزی آسان

تقویم مشترک سازمانی به شما اجازه میدهد تا در هر لحظه از مشغول یا آزاد بودن وقت همکارانتان مطلع شوید. بنابراین برنامه ریزی ها بسیار ساده تر و بی دردسر تر انجام میپذیرد.

ایمیلی متفاوت

ایمیل منحصر به فرد خودتان را داشته باشید

با سیاما از ایمیل تجربه ای متفاوت بسازید. ایمیل سازمانی سیاما به شما اجازه میدهد تا پیغام هایی تا حجم ۲۵ مگابایت ارسال کنید. ۲ گیگابایت فضای ایمیل در اختیار داشته باشید و دیگر نگران نگهداری ایمیل ها و فایل ها نباشید.

برند خود را بسازید

از نام دامنه خود برای ایمیل سازمانی و ساخت حساب های کاربری استفاده کنید. با این کار هر بار که ایمیلی ارسال میکنید نام برند شما به نمایش در میآید.

1
Exchnage

ایمیل بی دردسر

صندوق دریافتی تمیز و بدون تبلیغات

زمان بسیار ارزشمند است. به جای اینکه وقتتان را صرف مدیریت حساب های ایمیل و جلوگیری از محتوای ناخواسته کنید، وقتتان را برای ارتباطات تجاری آزاد کنید. با پنل مدیریتی سیاما و امنیت طراحی شده ما دغدغه های اضافی را از ذهن خود خارج کنید

ابزارهای مدیریت آسان

شما از هر نقطه ای به آسانی میتوانید به پنل مدیریت سیاما متصل شوید تا صندوق پستی جدیدی برای کاربرانتان بسازید یا اطلاعات را بازیابی کنید.

Exchange

نسخه رایگان

مطمئن نیستید از نیاز خود؟ پس این محصول را ابتدا آزمایش کنید

سفارش دهید

سفارش محصول

این محصول ابزار مورد نیاز تجارت شماست؟ پس هم اکنون آن را سفارش دهید

سفارش دهید

چرا سیاما؟

بستر ابری سیاما باعث میشود که همیشه و از همه جا در دسترس باشد, هزینه ی سخت افزار و راه اندازی ندارد, نیاز به دانش تخصصی و نیروی فنی ندارد, با یک ساختار ساده، از پنل یک پارچه ی سیاما قابل کنترل است.